Jiří Vyvadil: Že by měl Putin s tím americkým majdanem zase pravdu?

22.1.2017 7:48 odp.

Když Vladimír Putin několik dnů před inaugurací pronesl napůl nadlehčeně, napůl vážně na video a oficiálně, že síly, které připravovaly v Kyjevě majdan čili svržení zákommého prezidenta se zřejmě poučili a něco podobného hrozí i v USA.

Jiří Vyvadil: Že by měl Putin s tím americkým majdanem zase pravdu?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

Bylo to jaksi jen nadhozeno, ale víme, že Putin je dokonale informován. Jak známo, zachránil před jistou smrtí prezidenta Erdogana, když tento v posledních minutách obdržel avízo, že musí okamžitě opustit hotel ve kterém se nachází, jinak končí mezi živými. Zatím Obama, ačkoliv Güllen čili něco jako turecký Soroz spokojeně spřádal své plány a jistě tedy musel vědět od svých tajných služeb, co se připravuje, nezakročil a nezavolal. Jen byl ráno nemile překvapen, že Erdogan žije. A když v noci zoufalý Erdogan volal z letadla Merkelové, zda mu poskytne azyl, nereagovala.

To je onen prostinký příběh, proč Erdogan, ať je jakýkoliv, se naprosto jednoznačně až pokorně přiklonil k Putinovi a postavil NATO i EU na vedlejší linii.

Řekl bych, že Putin opět věděl, co se připravuje a jak se ukazuje z té spouště, která nastává v USA, ty střety jsou tak agresivní a tak mohutné a jsou plně podporovány veškerým, herci, zpěváky a samozřejmě i finančníkem převratů Sorozem, který vrhl na podporu 100 miliónů dolarů.

Poslouchat ty herce a zpěváky, kteří se ještě nedávno zdáli ve filmech docela přijatelní a najednou se změnili v nenávistnou primitivní chátru, která volá po krvi a volá i po heslech s odstraněním prezidenta.

V tomto okamžiku snad není třeba panikařit. Včerejší návštěva Trumpa v sídle CIA dokazovala, že řadoví agenti silně za ním stojí.

A i nový ministr obrany i vnitra už je ve funkci. Snad mají věci pod kontrolou.

A pokud by bylo nejhůře, Putin ho zase zachrání, až bude Trump bloudit se svým letadlem Air Force One hledaje možnost záchrany.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

kampaň

Negativní i špinavá kmpaň tu byly vždy, ale nemáte dojem, že s vaším příchodem do politiky, vše vygradovalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Campbell: „Speciální vojenská operace" na Ukrajině a bludy

15:47 Jan Campbell: „Speciální vojenská operace" na Ukrajině a bludy

Nečekané množství dotazů především k v médiích zmiňované námořní invazi ČLR na Tchaj-wan mě nutí sdě…