Ladislav Kašuka: „Hrdinní Ukrajinci“ a „mírumilovní ubozí migranti“…

05.09.2015 21:40 | Zprávy

Migranti si dělají v zemích EU vše, co se jim zachce, nerespektují hranice, zákony, ani žádná pravidla a „hrdinní Ukrajinci“ žijící v ČR, Polsku, nebo v jiných zemích EU „dělají ramena“.

Ladislav Kašuka: „Hrdinní Ukrajinci“ a „mírumilovní ubozí migranti“…
Foto: archiv L. Kašuky
Popisek: Ladislav Kašuka

Události dostávají spád a děj hry, nebo lépe řečeno komedie pro publikum (občany a voliče) se stále zrychluje. Těm ubohým chudáčkům z Afriky (jak se nám je snaží líčit naši politici) nestačí ledajaká evropská země. Oni chtějí jen do Německa a do Anglie, kde čekají, že jim budou bez práce létat pečení holubi do pusy! Těmto novodobým kolonistům (možná by bylo lepší psát budoucím okupantům a vládcům) Evropy nejde vůbec o to žít někde, kde je mír, sehnat si tam práci, respektovat místní pravidla a zákony a přispět tak svou nějak těm, kdo jim poskytl nový domov!

Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout! Před tímto plánem IS varovala i hrdinná kurdská bojovnice, která navštívila Prahu! Tato žena, která má bohaté osobní zkušenosti s extremisty z IS varovala, že plán IS na ovládnutí Evropy je stejný, jako byl v Iráku a v Sýrii! Nejprve se postupně vmísit mezi obyvatelstvo a pak zaútočit vojensky a vnést mezi lidi hrůzu a děs se postavit na odpor pomocí poprav a bestiálního mučení!

Chceme se toho snad dožít?! Opravdu necháme naše politiky dojít tak daleko a dáme naši zemi všanc cizincům vyznávajícím náboženství netolerující jinou víru, nebo ateismus?!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Nebylo by užitečnější ministerstvo pro digitalizaci?

Spíš než pro sport? Proč se ptám vás, podle mě by to bylo něco pro vás. Škoda, že zřejmě nebudete ministr. Podle mě byste byl dobrý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlastimil Podracký: Proč propadla Kateřina?

16:04 Vlastimil Podracký: Proč propadla Kateřina?

Lidé žijící v době konce civilizace nepotřebují levici. Konečná, Drulák, Švihlíková jsou příliš komp…