Ladislav Kašuka: Potvrzeno – tragédie ruského letadla nad Sinajem, byl teroristický čin!

17.11.2015 13:06

Tragédie, při které přišlo o život ještě více lidí, než při útocích ve Francii, byla také teroristickým činem?! Bude také truchlit celá Evropa?

Ladislav Kašuka: Potvrzeno – tragédie ruského letadla nad Sinajem, byl teroristický čin!
Foto: archiv L. Kašuky
Popisek: Ladislav Kašuka
reklama

Při teroristickém útoku (potvrzeno oficiálně prezidentem Ruské federace V. V. Putinem) tragicky zahynulo 224 nevinných lidí!

http://cz.sputniknews.com/svet/20151117/1690969/putin-teroriste-najdeme-potrestame.html

Bude nyní celá Evropa také držet minutu ticha, vyrojí se na Facebooku aplikace, které překryjí profilové fotky lidí závojem v barvách ruské vlajky?! Budou evropští polici reagovat stejně pateticky jako po útocích v Paříži?! Rozhodně by tomu tak být mělo, vždyť tato tragédie je stejně hrozná, jako ta v Paříži! Tento útok na civilní letadlo je stejně odsouzeníhodný, jako ten ve Francii a po mrtvých civilistech pláčou pozůstalí Rusové a Rusky stejné slzy, jako ti ve Francii!

Další otázkou je, jestli tyto dvě tragédie donutí západní politické lídry spolupracovat při boji s terorismem s Ruskou federací, což dlouhodobě nabízí a opakovaně navrhuje Vladimír Putin! Přestanou Američané a země EU konečně tolerovat tureckou a saudskou podporu ISIL a Al-Kaídy?! Přestanou sami Američané podporovat teroristy, které nazývají „umírněnými“ a začnou respektovat suverenitu Sýrie a ostatních zemí?!

Vyčkejme a uvidíme, jestli tento nárůst terorismu ve světě civilizované národy spojí, nebo naopak ještě více rozdělí. Trochu naděje vkládám do příštích amerických prezidentských voleb, jenže stejně, jako může být po případné Trumpově výhře o něco lépe, může být po výhře například madam Clintonové ještě mnohem hůře, než je nyní!

Ladislav Kašuka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Pravda nemá monopol na skutečnost

15:10 Zbyněk Fiala: Pravda nemá monopol na skutečnost

Do české politiky konečně dorazila tlaková vlna výbuchu ve Vrběticích, který proběhl před sedmi lety…