Třetí je s výrazným odstupem Horáček. Metodika je podobná jako u našeho SkórePoslanců.cz.
V našem souboru 62 otázek, za shodu s pozicí Liberálního institutu jsme kandidáta ohodnotili kladným bodem, za neshodu negativním bodem. Na rozdíl od Skóre poslanců jsme ale zdržení ocenili nulou, ne negativním bodem. Souhrnné výsledky vidíte v této tabulce:
|
Shoda |
Neshoda |
Zdržení Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz
Co si myslíte o koalici SPOLU?Jste pro aby byla zachována? Nebo myslíte, že bez ní na tom bude ODS líp? Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky15:26 Petr Hampl: Naposledy o bílém čaroději FoltýnoviDenní glosy Petra Hampla.
reklama
reklama
|



