Ľuboš Blaha: Zdá sa, že sme fašizmus ešte celkom neporazili

11.06.2019 14:27 | Zprávy
autor: PV

Pri všetkej úcte k našim drahým západným miláčikom, oslavovať víťazov druhej svetovej vojny za účasti Nemecka a neprítomnosti Ruska je fakt číre šialenstvo.

Ľuboš Blaha: Zdá sa, že sme fašizmus ešte celkom neporazili
Foto: Hans Štembera
Popisek: Luboš Blaha, poslanec Národní rady SR

TO AKOŽE NÁS OSLOBODILI HITLEROVCI OD RUSOV, ČI ČO?

To akože nás v druhej svetovej vojne oslobodili Nemci? Akože samých od seba? Alebo ako?

Povedzte, ako tento nekonečný blábol napíšu prepisovači dejín do nových učebníc dejepisu? Akože statoční americkí vojaci po boku dobrotivých nemeckých jednotiek SS nás oslobodili od ruského fašizmu?

Takto nejako sa to budú učiť naše deti? Im už na Západe dočista preskakuje?!

ČO DOPEKLA ROBILA V PORTSMOUTHE MERKELOVÁ? A PREČO NEPOZVALI PUTINA?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Sudetoněmecký landsmanschaft v soustředěné palbě ve sněmovně

16:57 Jiří Paroubek: Sudetoněmecký landsmanschaft v soustředěné palbě ve sněmovně

A je jen dobře, že na návrh SPD celá vládní koalice došla k názoru, že uspořádání sjezdu Sudetoněmec…