Luboš Olejár: Proč se soukromí lékaři chtějí přiživit na penězích proti kolapsu zdravotnictví?

16.10.2019 12:21 | Zprávy
autor: PV

Svaz pacientů ČR, jako zástupce pacientů v Krizovém štábu proti kolapsu zdravotnictví odsuzuje chování představitelů některých zpolitizovaných lékařských spolků – praktiků, ambulantních specialistů, gynekologů a stomatologů.

Luboš Olejár: Proč se soukromí lékaři chtějí přiživit na penězích proti kolapsu zdravotnictví?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Luboš Olejár, prezident Svazu pacientů ČR

Jejich vyjadřování vnímáme jako nepřátelské vůči nemocným, vůči všem pacientům, protože jejich postoje jen prohlubují destabilizaci českého zdravotnictví!

Když jim před měsícem stačilo navýšení jen o zhruba pět procent, vypadalo to, že si vystačí s úhradami ze zdravotního pojištění a najednou chtějí další peníze, které předjednal s premiérem Babišem Krizový štáb proti kolapsu zdravotnictví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Úřednická drzost a pochybná justice

9:16 Zdeněk Jemelík: Úřednická drzost a pochybná justice

Otevřený dopis předsedovi vlády.