Lukáš Lhoťan: Bude se v Českých Budějovicích stavět mešita?

04.09.2011 17:19 | Zprávy

Mezi českými muslimy se začalo hovořit o tom, že se možná rýsuje výstavba další mešity v Česku nebo jde možná i o recesi? Názor muslimů není jednotný, faktem je, že v Českých Budějovicích žije malá komunita muslimů z Balkánu a arabských zemí a pomaličku se rozrůstá.

Lukáš Lhoťan: Bude se v Českých Budějovicích stavět mešita?

Osobně jsem se zeptal několika muslimů žijících v Českých Budějovicích na tuto informaci, ale nikdo ji nebyl schopen potvrdit ani vyvrátit. Doposud je v městě pouze polosoukroma modlitebna jedné rodiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Miroslav Novák: Zahraniční obchod se zbožím

9:44 Miroslav Novák: Zahraniční obchod se zbožím

Výsledky listopadového zahraničního obchodu překvapily. Sezónně očištěná čísla ukázala výraznější rů…