Lukáš Lhoťan: Komunistické a Rathovo řešení - islamizace ČR?

4. 2. 2012 9:30

Známy přítel saúdskoarabského království a bigamista David Rath na sebe opět upozornil v poslanecké sněmovně českého Parlamentu. Pronesl projev za který by se nemusel stydět leckterý konspirační teoretik.

Lukáš Lhoťan: Komunistické a Rathovo řešení - islamizace ČR?
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Známy přítel saúdskoarabského království a bigamista David Rath na sebe opět upozornil v poslanecké sněmovně českého Parlamentu. Pronesl projev za který by se nemusel stydět leckterý konspirační teoretik. Jen na ukázku jedna z jeho části: „„Ty peníze půjdou pro církevní management. Vatikán ale nebude přispívat na opravy kostelů, budou to dál kraje a dál farníkům budou kostely padat na hlavu. Bude pak po letech zajímavé se ptát, kolik vatikánská banka poslala na opravy kostelů. Ty peníze totiž nedostanou kostely a farníci, ale Vatikán.“

Kladu si otázku proč leží katolická církev tolik v žaludku pana Ratha? Není snad tím důvodem, že církev věrné odkazu Ježíše Krista odmítají tolerovat bigamii již je pan Rath proslaven? Nebo je snad problém někde jinde?  

A to, že stát na údržbu církevních památek rezignoval a církve s emisemi starat samy, také jaksi opomenul …

Ještě zlověstnější projev měl syn známého komunistického zločince, a možná i vraha, Miroslav Grebeníček. Ten řekl: „Nechci a nebudu také zpochybňovat, že po Únoru 1948 nastala vyhrocená situace, kdy státní moc v zájmu vyloučení politických ambicí zejména římsko-katolické církve se dopustila i neomluvitelných křivd vůči církvím a řádům včetně necitlivého postupu vůči věřícím kněžím a řeholníkům."

Jaká státní moc? Pokud pan Grebeníček označuje tyranskou diktaturu, která se chopila moci pomoci teroru za „státní moc“ mám podezření, že tím spáchal trestný čin. Ano protože tohle je již propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a schvalováni komunistického teroru …

Ano, pokud už přistoupíme na konspirační teorie pan Ratha, Grebenička a spol. o spiknutí Vatikánu a římskokatolické církve s cílem ovládnout Českou republiku, položme si otázku je snad správné se chovat jako oni, opravdu je český občan tak nemyslicí, že uvěří jejich proklamacím? Vždyť vyrovnáni s církvemi připravovala již dávno i strana pana Ratha. A pan Grebeníček? Ten by se měl probudit a uvědomit si, že je rok 2012 a ne 1982.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vasevec.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Novák: Komentář k maloobchodním tržbám – říjen 2019

11:56 Miroslav Novák: Komentář k maloobchodním tržbám – říjen 2019

Pokračující solidní růst maloobchodu v říjnu lze v první řadě opět připsat pozitivní situaci na prac…