Magdalena Dobrá: Zbytnělé ego Milana Presse tryská jako gejzíry z nitra Filipín

04.11.2019 18:12 | Zprávy
autor: PV

Pokud se vzdělané a kultivované ženě dostává přístupu, který očekává, je ochotná partnerovi vycházet vstříc v jeho potřebách, přáních, projektech a dalších věcech.

Magdalena Dobrá: Zbytnělé ego Milana Presse tryská jako gejzíry z nitra Filipín
Foto: pixabay.com
Popisek: Kráska - ilustrační foto

Na webu, který právě čtete, jsem objevila seriál o námluvách s filipínskou dívkou a jejím následném vyvolení za životní družku. Autorem je doktor přírodních věd Milan Press, který sám sebe označuje za vědeckého a projektového manažera. První článek je k přečtení zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Milan-Press-Jak-si-muz-v-nejlepsim-veku-muze-poridit-zenu-v-nejlepsim-veku-1-dil-594876 , druhý díl zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Milan-Press-Jak-si-muz-v-nejlepsim-veku-muze-poridit-zenu-v-nejlepsim-veku-2-dil-594971 , třetí část lze objevit tady: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Milan-Press-Jak-si-muz-v-nejlepsim-veku-muze-poridit-zenu-v-nejlepsim-veku-3-dil-595094 , čtvrtá na nás vyskočí zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Milan-Press-Jak-si-muz-v-nejlepsim-veku-muze-poridit-zenu-v-nejlepsim-veku-4-dil-595457 ,pátý díl pak nalezneme tady:  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Milan-Press-Jak-si-muz-v-nejlepsim-veku-muze-poridit-zenu-v-nejlepsim-veku-5-dil-595695 ), a konečně šesté pokračování bylo publikováno zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Milan-Press-Jak-si-muz-v-nejlepsim-veku-muze-poridit-zenu-v-nejlepsim-veku-6-dil-599792

Macho šokuje krásnější pohlaví

Po přečtení šestidílné ságy vědce, projektového manažera a muže, kterého bychom směle mohli nazvat machem, jsem byla v první chvíli šokována. Co si ten člověk o sobě myslí? Jeho zbytnělé ego tryskalo z řádků jako gejzíry z nitra země. Nicméně jsem se nad některými jeho názory musela zamyslet a v některých jeho postojích mu dát za pravdu. Pohled ženy je nicméně odlišný od pohledu muže. Milan Press nejprve popisuje, jak sháněl ženu podle svých požadavků a jak se mu ozývaly různé partnerky zcela mimo ně. Nakonec narazil na, a podle svých slov si dobře vybral, Filipínku. Šlo o děvče z chudé rybářské rodiny, které nehledalo partnera. Jak se zdá, hledalo spíše zabezpečení, čehož se jí dostalo. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Lajky

Jak vysvětlíte, že máte na FB více lajků než světová celebrita nebo třeba Babiš s několikanásobně větším počtem sledujících? K čemu je vám dobrá falešná a zřejmě i vámi placená podpora? Já to nechápu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Čísla nelžou, lžou novináři a politici

9:44 Jiří Halík: Čísla nelžou, lžou novináři a politici

„Je skvělé a správné, když se občané postaví za svého prezidenta.“ To nám sděluje senátor Láska, u k…