Martin Komárek: Co dá Zaorálek, co dá za orálek?

11.09.2017 7:38 | Zprávy

Vážený čtenář nepochybně ví, že jsem fanda hnutí Ano. Nemusím tedy dělat veletoče a vruty jako jiní komentátoři, kteří jsou fandy jiných stran, ale tváří se jako nezávislí. Ostatně, vážený čtenář je natolik inteligentní, aby to rozpoznal, oni nejsou dost inteligentní na to, aby rozpoznali, že to vážený čtenář rozpozná.

Martin Komárek: Co dá Zaorálek, co dá za orálek?
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Martin Komárek v Ostravě.

Nuže k věci ale. Vážený čtenář vidí, že si můžu dovolit prohřešek proti komentátorskému desateru, které jsem sám složil a nemusím věcí začínat hned v první větě.

Do rubriky Objev jsem nedávno napsal, že Babiš platí své politické konkurenty, aby předváděli co nejstupidnější reklamu. Bojím se, že jsem se mýlil. On je za tu stupiditu neplatí, oni to dělají dobrovolně za peníze, které si nějak opatřili.

Náš Zaorálek nám vyhlásil „válku levné práci“. Co tím chce říct? Že pošle samopalníky na pekařky, servírky, sestřičky nebo skladníky? Nebo je prostě Chovanec utratí vlastnoručně?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Češi a kolaboranti? Zjistěte si fakta a probuďte se!

17:00 Češi a kolaboranti? Zjistěte si fakta a probuďte se!

Vždy ve všech obdobích a národech, se najdou zrádci. V tomto ohledu není výjimkou ani český národ. A…