Milan Faltus: Zvesela - Donald Trump živě a podruhé s Vladimírem Putinem

22.07.2017 7:37 | Zprávy
autor: PV

Donald Trump snad už ztratil veškeré zábrany. Přišlo se na to, že se v Hamburku znovu setkal a bavil s Putinem, aniž se kohokoliv dovolil.

Milan Faltus: Zvesela - Donald Trump živě a podruhé s Vladimírem Putinem
Foto: Facebook D. Trump
Popisek: Donald Trump

Neměl sebou ani amerického překladatele a nikomu o rozhovoru ani slovo, ani ústně, ani písemně! Ještě k tomu hlásí např. Frankfurter Allgemeine Zeitung, že se Trump se šéfem Kremlu bavil „živě a soukromě“ (FAZ citovalo zdroj z Bílého domu).

Během večeře na G20 v Hamburku se klidně zvedl od stolu a předstíral, že jde za manželkou Melanií. Přitom se šel vybavovat s Vláďou Putinem, vedle kterého manželka Melanie seděla. To si prostě nesmí dovolit, vzkazují mu někteří bdělí američtí, ale i čeští političtí komentátoři, kterým toto chování připravilo bezesné noci.

Hlášení ze zahraničních cest

Tady je vidět, jak prozíravé bylo opatření zvláštních podnikových složek v bývalém Československu, kdy všichni pracovníci vyjíždějící do zahraničí (zvláště západního) museli odevzdávat hlášení, s kým a o čem na cestě mluvili. Kdyby měli v Bílém domě opatření obdobné, odpadly by nynější dohady, o čem se Trump s Putinem bavili.

V Československu ovšem někdy bdělost orgánů ochabovala. Přesvědčil se o tom technik Jaroslav P., tehdy 45 let, z pražských Dopravních podniků, který byl v pozdních osmdesátých letech na školení tiskárny Robotron ve školícím středisku stejnojmenné firmy v Lipsku. Ten chtěl tuto bdělost otestovat a napsal do hlášení, které odevzdal na podniku:

„Na školení jsem 5.12. strávil čas od 7.30 do 10.30. Pak jsem odešel do města, kde jsem si koupil půl tuctu bulharských ponožek z ovčí vlny po 2.10 MDN.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

Šedá ekonomika

Jak jste s šedou ekonomikou bojovali vy nebo to nepovažujete za něco, co je třeba řešit? A k tomu komplikování života podnikatelů, nemyslíte, že hlavně pro ty menší podnikatele byla dost rána pod pás, když jste jim zrovna Vy zvýšili odvody, a to dost drasticky? Podpoříte teď ANO, které je chce sníži...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Proč Česká televize lže?

15:57 Jiří Paroubek: Proč Česká televize lže?

Mám na mysli Interview vysílané v úterý 17. prosince, které vedla nová hvězda ČT redaktorka Kručinsk…