Milan Knížák: Zvolte normální svět

19.09.2021 11:07 | Komentář

Stále se hovoří, co je nejdůležitějším tématem nadcházejících voleb. Jsem hluboce přesvědčen, že zásadní je zbavit se současné zločinné vlády, která svým jednáním prorazila všechny morální bariéry a zadlužuje zemi na generace dopředu.

Milan Knížák: Zvolte normální svět
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák

Andrej Babiš otevřeně okrádá naši společnost. Využívá svého finančního i politického vlivu, aby kumuloval moc do vlastních rukou. K tomu mu pomáhá kohorta sluhů, která si říká ANO. (Ano, pane Babiši.)

VYZÝVÁM všechny normální občany České republiky, aby se nad tím zamysleli a zvolili normální budoucnost, a ne strmou cestu k nové totalitě.

Do čela státu by se měli dostat inteligentní lidé se silným morálním kreditem, kteří budou schopni vyvést naši zemi zpět do občanské společnosti, stojící na základech reálné ekonomiky a praktické demokracie.

Je třeba být opatrný při volbě nových politiků. Například Piráti, přestože nejsou s Babišovou tlupou srovnatelní, inklinují k socialistickým praktikám, a tím pádem jsou jako lídři pro budoucnost nevhodní.

Je nutné si uvědomit, že po letech nesmyslného rozhazování bude třeba řadu věcí zredukovat. To znamená uskrovnit se v nárocích a požadavcích.

Věřím, že se najde v naší zemi dost statečných a rozumných lidí, kteří pomohou vrátit zemi na normální demokratickou cestu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Jsou čtyři. Strašný, co si dovolujou!“ S Piráty došla trpělivost. Právě teď

4:44 „Jsou čtyři. Strašný, co si dovolujou!“ S Piráty došla trpělivost. Právě teď

Situace kolem čtyř pirátských poslanců nabírá na obrátkách. Není to sice tolik vidět, jelikož vešker…