Mira Třebická: Ministru obrany se chce něco říct, ministr obrany to prostě řekne

16.02.2016 14:40 | Zprávy
autor: PV

Co na tom, že je to v utajovaném režimu, co na tom, že si to premiér nepřeje, co na tom, že to není šéfovi jeho strany po chuti, co na tom, že svou neukázněností a neumětelstvím ohrožuje zájmy státu. Není to poprvé, co se jeho pusinka pustila na špacýr a jeho nutkání zvítězilo nad zdravým rozumem.

Mira Třebická: Ministru obrany se chce něco říct, ministr obrany to prostě řekne
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický

V civilizované zemi by uznal svou chybu a odstoupil, v civilizované zemi by byl za vynášení informací odvolán. Nikoli však u nás. Náš ministr obrany se chová jako neposlušné dítě a máma Sobotková a táta Babiš nevědí co s ním. Nepomůže ani mámino "bude dobré zvážit účast na bezpečnostní radě státu, když neumíš držet jazyk za zoubky." Dítě je nadané, národ je má rád, líbí se mu jeho role jak v kriminálkách, tak pohádkách. Jen v roli ministra obrany se chová jako Anton Špelec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Adriana Chochelová byl položen dotaz

Důvod k hrdosti?

Paní Nerudová se chlubí, jak doběhla Okamuru, tím že jste vycestovala proti jeho vůli za státní peníze! Nepřipadá vám spíš, že jste doběhly českého občana a daňového poplatnika, který vás platí a kterým vy máte sloužit? Připadá vám to jako dostatečný důvod k hrdosti? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Miroslav Novák: Zahraniční obchod se zbožím

9:44 Miroslav Novák: Zahraniční obchod se zbožím

Výsledky listopadového zahraničního obchodu překvapily. Sezónně očištěná čísla ukázala výraznější rů…