Miroslav Josef Bezecný: Špióni, nechte mé slepice

27.05.2021 13:49 | Glosa

Odpůrci očkování argumentují mimo jiné i tím, že jsou v očkovacích látkách čipy, kterými nás bude kdosi sledovat. Pravdou je, že je zřejmě možné tak malé čipy vyrobit. Jenže...

Miroslav Josef Bezecný: Špióni, nechte mé slepice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Očkování proti koronaviru, ilustrační foto

Jak napsal Jan Werich: "vždycky se vyskytne nějaké jenže, které mění běh světa". V tomto případě to ale není "Franta Jizva" ale skutečnost, že se z jedné ampule očkovací látky udělá čtyři až pět dávek. To ale znamená, že v každé ampulce je čtyři až pět čipů? To jsou skutečně ty čipy tak inteligentní, že se dokáží sami roztřídit tak, aby v každé odebrané injekční stříkačce byl jen jeden? To je ovšem úžasné. A tak trochu z oblasti scifi. Další otázkou je, proč nám údajně očkují čipy dva. To je každý jiné špionážní centrály? Skutečně jste přesvědčeni, že nějakého špióna v Antarktidě zajímá, co právě dělá nějaký důchodce Bezecný? Tím mi ovšem velice lichotí. Ve filmu "Velký blondýn s černou botou" špióni vyhodnocovali "proč tak rychle splachuje záchod". Když jsem "pověsil novinařinu na hřebík", odstěhoval jsem se na samotu. A skutečně mě budou špióni celého světa přes dva čipy (které mi údajně nechali naočkovat) sledovat, kolikrát denně chodím krmit králíky, nasypal jsem už slepicím, jestli jsem si letos koupil krůťata na dokrmení, na kterém statku kupuji pšenici, a proč ječmen kupuji jinde? Mně stačí že mě komanduje manželka. A teď ještě špióni celého světa budou sledovat, jestli už jsem byl na pastvě s kozou!?

Teď mě napadá strašná myšlenka. Co když přes ty dva čipy, které mi naočkovali, sledují, kolik vajíček denně snesou mé slepice? Tím to u mne, světové špionážní centrály, definitivně prohrály!!!

Miroslav Josef Bezecný
redaktor a publicista

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Je žadatel o podmínečné propuštění z vězení lidská bytost?

9:01 Zdeněk Jemelík: Je žadatel o podmínečné propuštění z vězení lidská bytost?

Během dlouhých let činnosti občanského aktivisty v oblasti trestního řízení jsem měl opakovaně příle…