Miroslav Kulhavý: Paní Jourová, stojí Vám ty prachy za ztrátu tváře?

18.10.2020 9:10

Asi ano, stojí, protože cenzurně šlapete zcela v zákrytu s vedením EU; s tou EU, která po šikmé ploše míří do politického, ale i faktického hnoje a svým postojem v řadě otázek stále silněji usiluje o své zrušení. Možná, že před celkovým zhroucením bruselského molocha bude chytřejší včasně odejít.

Miroslav Kulhavý: Paní Jourová, stojí Vám ty prachy za ztrátu tváře?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Věra Jourová
reklama

Vyhlašujete se za hlídače demokracie i uvnitř v členských státech (viz. Polsko, Maďarsko), ale kde zůstal Váš kritický pohled v rámci celé EU na vše, co je v rozporu s demokratickými principy, které jsou zakotveny v zákonech té které země a samozřejmě i v zásadách EU jako takové.

Ve kterém nedobytném trezoru je schovaná Vaše oprávněná kritika např. Německa, Francie a dalších západních států, kde je legální a nebo je blahosklonně přehlíženo mnohoženství, prprodeji nezletilých dcer – často starším mužům, samozřejmě sex s takovými a korunou tohoto zrůdného hnutí je schvalování vražd cti, a to na těch, zpravidla dívkách, které chtěl využít právě toho, co svobodný svět (alespoň na papíře) nabízí.

Anketa

Obáváte se dalšího vývoje situace kolem nemoci COVID-19? (Ptáme se od 15.10.2020)

74%
26%
hlasovalo: 21881 lidí

Kdybyste, paní Jourová, nevěděla, tak výše uvedené a mnoho dalšího nedemokratického se jmenuje islám. Tedy ta ideologie, která se schovává za pojem náboženství, ohání se náboženskou svobodou, ale přitom ve svých zásadách vyhlašuje boj proti všem jiným náboženstvím. Proč především ideologie? Celý islámský svět a mnozí i uvnitř EU se netají hlavním cílem – uchopení světské moci – i za cenu ztráty vlastního života.

Potírání oprávněné kritiky přílivu nelegálních migrantů, zpravidla muslimů, je zavíráním očí nad ekonomickou ztrátou a nad nemožností pomoci sta miliónům chudých, ale rovněž nad stále agresivnějším prosazováním islámských zásad (při zvyšujícím se procentním podílu na populaci v EU), což v reálu vidí i slepý. Ještě nikdo nedal na stůl zdůvodnění, jak může legálně islám fungovat v demokratickém společenství.

Celé Vaše počínání, paní Jourová, je při slepotě vůči islámu jako sbírání listí na hladině jezírka, do něhož se novým druhým přítokem dostávají jedovaté zplodiny. Nevěřím, že jste tak neinformovaná nebo hloupá, anebo že třeba očekáváte, že muslimové hodí sami ručník do ringu. Vy a celé vedení EU včetně parlamentu jste hrobaři Evropy a nezvednout teď muslimskou kartu bude v budoucnu stát mnoho krve.

Při Vašem mlčení kolem islámu, paní Jourová, je Vaše činnost jen parodií na ochranu demokracie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Baťa: Jedná církev vždy v duchu Božího přikázání?

16:54 Jiří Baťa: Jedná církev vždy v duchu Božího přikázání?

Restituce církví v ČR z r. 2013 byla, je a pro většinu občanů – bezvěrců nadále bude aktem nespraved…