Miroslav Macek: A voliči to žerou a žerou...

08.11.2016 9:51 | Zprávy

Úterní glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: A voliči to žerou a žerou...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Německý ministr vnitra Thomas de Maiziere chce vracet migranty do Afriky ještě před tím, než se jim podaří přes Středozemní moře dosáhnout evropských břehů.
Když jsme to mnozí navrhovali hned na začátku krize, byli jsme rasisté, xenofobové, nehumánní čecháčkové…

***

Zajímavá informace ke kauze H - System:
Zabavené pozemky v Lichocevsi byly správci majetku prodány v roce 2002 za 17 milionů korun. O šest let později zaplatila developerská společnost jen za třetinu těchto pozemků 400 milionů korun.
Neměl by tady jít sedět ještě někdo jiný?

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Brandtner: První sněm slovenských svobodných médií

15:31 Petr Brandtner: První sněm slovenských svobodných médií

Minulý týden se sešlo několik desítek zástupců nejdůležitějších slovenských médií, která se označují…