Miroslav Macek: Češi jsou smějící se bestie

09.12.2016 10:10 | Zprávy
autor: PV

Páteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Češi jsou smějící se bestie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Děti nepřizpůsobivých musí chodit do školy. I kdybychom jim za to měli platit, říká nový ministr pro lidská práva Chvojka.
K tomu Laďa Větvička: To už tak chodi, že k některym statnim pozicim su přitahovani kokoti jak ščuři do spišky...je tam tyden, a už by chtěl rozdavat prachy z moji kapsy. Ti socani su všeci stejni...
Dodávám: A co takhle na to jít opačně a v případě zanedbávané školní docházky krátit dávky?

***

Jefim Fištejn pro Svobodné fórum:
Rétorika takové Angely Merkelové se změnila v opak a s trochou nadsázky lze říct, že je to ona, kdo nyní vytýká všem kolem sebe nepatřičnou snášenlivost vůči přistěhovalcům. Ostatní budou brzy následovat a bude to nakonec zelený Rakušan, kdo se v nové Evropě bude cítit jako kůl v plotě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Předběžné (ned)opatření? Pro forma faktura?

13:52 Pavel Foltán: Předběžné (ned)opatření? Pro forma faktura?

Už toho bylo hodně napsáno i řečeno k tomu „předběžku“ pro hradní posádku snad přes celé jeviště, dě…