Miroslav Macek: Co udělal od počátku vrchní švédský hygienik špatně?

18.09.2020 9:20 | Zprávy

Páteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Co udělal od počátku vrchní švédský hygienik špatně?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Odpoví už konečně někdo z té dlouhatánské řady našich expertů, co udělal od prvopočátku vrchní švédský hygienik špatně? Respektive proč jsme nešli stejnou cestou?

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Nemocnice

Prý chcete jako ministr postavit v Praze novou nemocnici. Uvědomujete si, že jsou i jiná města, která by novou nemocnici potřebovali mnohem víc? A co ze všeho nejvíc, tak doktory, abyste za nimi nemusel dojíždět desítky km?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Koudelkův politický džihád proti bezvěrcům

16:26 Vladimír Ustyanovič: Koudelkův politický džihád proti bezvěrcům

Tak co, pane Koudelko, nemáte pocit, že jste zdrojem šíření poplašné zprávy? Protože kdo úmyslně způ…