Miroslav Macek: Hloupá dřívější rozhodnutí moudré plody nenesou

18.01.2019 9:45 | Zprávy
autor: PV

Páteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Hloupá dřívější rozhodnutí moudré plody nenesou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Netušil jsem, že členská základna ODS prosazuje na funkci zástupkyně ombudsmanky Elišku Wagnerovou. Jak ovšem jinak, když ji navrhl senátor Mikuláš Bek, zvolený s její podporou.
Ale vážně: hloupá dřívější rozhodnutí moudré plody nenesou a já jsem jen zvědav, co ještě si členská základna ODS od svého vedení nechá líbit.

***

Odsunutí dvou migrantů z Německa do jejich země (Pobřeží slonoviny) stálo německé daňové poplatníky 165 000 €. Letěli privátním letadlem, na palubě byli také úředníci, doktor a tlumočník.
No comment.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Dezoláti v akci

21:55 Alena Vitásková: Dezoláti v akci

Od parlamentních voleb uplynulo několik měsíců, nová vláda není u moci ani těch pověstných 100 dnů h…