Miroslav Macek: Je suis Charlie aneb svět se v prdel obrací…

18.06.2015 9:30 | Zprávy
autor: PV

Čtvrteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Je suis Charlie aneb svět se v prdel obrací…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Hlavní město Praha zadotuje pochod homosexuální hrdosti "Prague Pride" pod záštitou primátorky Krnáčové a poskytne pro festival reklamu na zastávkách tramvají.

Já chci též dotaci! Půjdu, coby polygamní heterosexuál, se svojí milenkou na procházku. A reklamu navíc nepotřebuji…

Zpráva ČTK:

Uznávaný vědec a nositel Nobelovy ceny Tim Hunt přišel o místo na univerzitě poté, co v žertu prohlásil, že společná práce mužů a žen v laboratořích škodí vědě. Dvaasedmdesátiletý britský biochemik byl podle agentury AP nucen rezignovat na několik svých funkcí kvůli slovům, která kritici označují za nepřípustný sexismus. Omluva, s níž přišel vzápětí po výroku, k záchraně situace nestačila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Veřejnoprávní média stávkují? A co na to lidé z ulice

19:25 Alena Vitásková: Veřejnoprávní média stávkují? A co na to lidé z ulice

Komentář Aleny Vitáskové k plánované stávce veřejnoprávních médií.