Miroslav Macek: Lidé posouvají hranice trpělivosti

16.09.2014 19:15 | Zprávy

ÚTERNÍ GLOSY 16.09.2014.

Miroslav Macek: Lidé posouvají hranice trpělivosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Ředitelství silnic a dálnic vybralo firmu, která má za 31 milionů vylepšit varovný systém v Pisáreckém tunelu. Vybraná firma nemá žádné zaměstnance a žádné zkušenosti v oboru. Podmínky tendru přitom zakazují použít subdodavatele.

V Česku se holt neustále posunují hranice toho, co si ovčané ještě nechají líbit.

Britský ministerský předseda Cameron je opravdu poněkud „upozaděný“, pokud by vážně myslel svá slova o referendu ve Skotsku: „Pokud Skotsko řekne rozdělení Británie ano, naše cesty se navždycky rozdělí.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Miroslav Macek

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mira Třebická: Poděkování našim předlistopadovým umělcům

12:17 Mira Třebická: Poděkování našim předlistopadovým umělcům

Před sedmnáctým listopadem bych chtěla poděkovat všem našim umělcům - zpěvákům a hercům, kteří nás v…