Miroslav Pavel: Skončí to lucernami?

31.05.2019 21:31 | Zprávy
autor: PV

Začínám už z toho být nervózní. Ladislav Jakl určitě není žádný extremista. Ano, má na řadu věcí jasný názor a nebojí se ho říkat. Má ho kvůli tomu někdo mlátit v metru, anebo ho napadat při snídani v hotelu?

Miroslav Pavel: Skončí to lucernami?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl při Hovorech na pravici XIX. Tentokráte nejen o propagandě v médiích

Jak je možné, že politik, byť lokální, vypustí na veřejnost větu o zaříznutí prezidenta? Z úst takzvaných. pravicových politiků mi připadá věta o hamižném oligarchovi (míněn je samozřejmě Andrej Babiš) opravdu legrační. Není podstatou našeho současného systému snaha o maximalizaci zisku? To by byl vlastně každý podnikatel hamižný.

Je to všechno odrazem celkové situace u nás i ve světě. Ve světě, kde se znovu nastavují mocenské poměry, mění se elity. To je velmi bolestný proces, který je těhotný krizemi. U nás to sice není tak vyhraněné, ale ke změnám také dochází.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mira Třebická: Odpudivá bytost

8:47 Mira Třebická: Odpudivá bytost

Jestli je někdo odpudivá bytost, tak je to Bernd Poselt, alespoň pro mě.