Miroslav Šlanc: Jsem věřící a jsem proti restitucím

14.08.2012 10:36 | Zprávy

Komentář čtenáře Parlametních Listů

Miroslav Šlanc: Jsem věřící a jsem proti restitucím
Foto: hns
Popisek: Církevní restituce, ilustrační koláž

Jsem věřící, ale patřím k protestantům (evangelikům) Církve bratrské, nikoliv ke katolíkům, kteří se nejvíce berou o církevní vyrovnání.

A pořád si kladu stejnou otázku. Kdy více mohla církev ukázat, že učení Ježíše Krista o lásce, dobru a odpouštění může přenést co nejvíce mezi občany, kteří nejsou věřící. Zapomínají snad, že nejdůležitější v životě křesťana je víra v Boha, Ježíše Krista a cesta do Božího království. K čemu ten majetek je, komu bude sloužit, kdo bude rozdělovat peníze, kdo bude obdělávat pole? Jak je možné, že vyjednavači církve nikde nezmiňují Boha, Ježíše Krista a Boží slovo. Jsou už snad také zaslepeni vidinou moci a majetku?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

9:39 Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

Výzva poslancům Poslanecké sněmovny ČR.