Oldřich Fischer: Úvaha o tom, co se pravděpodobně stane

24.04.2018 21:17 | Zprávy

Z novin, televize a ostatních médií slyšíme, že už pro jednu stokorunu jsou jedinci ochotni i kohokoliv z lidí zabít. I příbuzných. Se zvyšující se částkou toto množství jedinců samozřejmě razantně stoupá. Jde-li o miliony, potom je pokušení už obrovské.

Oldřich Fischer: Úvaha o tom, co se pravděpodobně stane
Foto: Radim Panenka
Popisek: Evropský parlament ve Štrasburku

Když tedy takový občan, jedno z jaké země Evropy, by měl být připraven o řadu milionů, léta života v luxusu, jakoukoliv beztrestnost ve svém jednání, doživotní gigantickou prebendu, luxusní autombil, zdarma výlety snad po celém světě a řadu dalších výsad, o kterých se ani nedozvíme, jak by se asi zachoval? Nedozvíme se též například, jak je to i s personálem, který jen náleží k europoslancům. Mohou to být jejich například příbuzní?

Proslýchá se, že i zaměstnanec (zaměstnankyně) v EU, má-li například manžela už důchodce, tak mu EU vlastně zdvojnásobí jeho důchod, aby byl na „ úrovni“. O dalších výsadách je ticho po pěšině. Má-li takovýto úředník přijít vlastně o ráj na zemi, tak asi udělá úplně všechno, aby o to nepřišel. Zvlášť jedná-li se jen o to, aby organizace, která mu ten ráj umožňuje, nebyla omezena, nebo k jeho hrůze zrušena.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Koudelkův politický džihád proti bezvěrcům

16:26 Vladimír Ustyanovič: Koudelkův politický džihád proti bezvěrcům

Tak co, pane Koudelko, nemáte pocit, že jste zdrojem šíření poplašné zprávy? Protože kdo úmyslně způ…