U hradního (ve výslužbě) ex generála generálů si to (ve výslužce) pasivní záložák Babiš hustě polepil, že kvůli plnění si bojových úkolů v týlu přítele nestíhal nástup k hradnímu raportu o plných 15 minut (!!!) a tak byl hned sprduňk před nastoupenou medianosnou jednotkou na celoNatózní úrovni před rozvinutou EUrozástavou a teď žeprej se čeká, jestli mu JEN (?) zarazí vycházky do konce volebního období (čili to Turecko za Turka) a nebo mu hned napaří 15 vostrejch za každou minutu, což je ale „fprostatě“ cum befél ganz egál – hlavně, že se tu dobře mate nepřítel – ergo vlastní národ, občan, volič a daňový poplatník dalším ?odvedením pozornosti od strategicky podstatných a životně důležitých problémů toho „malýho, ale našeho tuzemáckýho Titaniku“ už 35 let plnou parou řítícího se přímo na kru. Prezidentská kampaň je holt prezidentská kampaň a přes to nejede vlak (ani ten s legionářským zlatem). „Těbůch, to to dopadne“ (řečeno s hlasem lidu).
Zákopová propaganda bulvárů méédyja mejnstrýmu valí taktiku „poraněná koroptev“ jako zatím ještě nikdy, neboť času není nazbyt = už je „ante portas“ i termín voleb do toho zatím ještě jejich Senátu – čili na dohled už je další frontová linie přeskupení sil – možná velmi podstatná, neboť půlnoční království už je něco jako „vaří celá země“ a dokonce už to začíná bublat i dole v podhradí (a co když to za pár let bude repríza šou stárdens páru martinic und slavata – nicméně už bez toho kompost-érbegu). No a tak se ta pozornost lidu méédyjálně „vodí za nos na vařený nudli“ vším, co je po ruce. Hlavně, že za tu oponu do krajiny za zrcadlem zatím ještě není moc vidět a tak se jede taktika „kujme pikle pikle kujme“ a držme svoje pozice na mediální barikádě alespoň do eskondertágu v Brně a za rok v Rajchnbergu a za rok v Égrlandu a za rok pak už fPráglu nafurtumfurt. Céska untrmenš je samej čurda und naše kolaboración pátá kolona drží pozice na kafkách, že by ani Franz, natožpak ti absurd „havloidi“ ad frigo na mašině. A ta fimf kolone bojuje o rozhlas jak v květnu pětačtyřicátýho. A že to teď prohraje totál brutál, to je nám ganz egál, to není naše bavorský pivo. My jedeme naší privát ojro hru – a než to těm čurdům zase dojde, tak mezitím přijde den …
Až na to, (majne líbe ýbrmenš kamarádi soukmenovci), že tady pořád ještě žije i ten malej, ale náš nezničitelnej starej dobrej Švejk. Alles klar?
P.S. pro zajímavost jen pár jakoby nesouvisejících aktualitek – za všechny např.:
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


