Oldřich Pružina: Spravedlnost podle eurohujerského média

30.09.2017 18:41

Pavel Galeta je učitelem na Střední škole technické a obchodní v Olomouci. Zároveň ale také kandiduje za stranu Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury.

Oldřich Pružina: Spravedlnost podle eurohujerského média
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

Server Aktuálně.cz informoval o jednom Okamurově mítinku, a zmínil i slova p.Galety: „Když mi žáci říkají, proč jsou pro Evropskou unii, tak já jim vysvětluji, že například ty peníze, co z EU dostáváme, stejně v mnohem větším množství do unie posíláme.“ V reportáži hovoří server i o dalších podivných informacích, které má p.učitel ze Svobodného vysílače, rádia, které šíří konspirační teorie, proruské bludy a spolupracuje z dalšími médii podobného stylu, jako je Aeronet a další, prokazatelně financované z Ruska.

Této informace se chopil Šafrův globalistický deník FORUM 24, a zeptal se ředitele olomoucké střední školy Petra Konečného na to, zda ví o politické agitaci ve své instituci a co na ni říká.

Tolik fakta. Tedy v době, kdy žákům začínají být na školách bez reptání vštěpovány myšlenky multikultury, globalizace, genderu, inkluze, protipřírodních manželství a "rodin", což je považováno za pokrokové a správné, přijde hlásná trouba těchto bludů za nadřízeným onoho učitele, a prachsprostě ho udá. A ve svém plátku se redaktor ještě pochlubí tímto "hrdinským" činem. Oznámit se to přece musí. Vždyť co je dovoleno „bohům“, není přece dovoleno volům.

Inu, republiku si přece rozvracet nedáme, že?  Ale něco mi říká, jako bych toto už od někoho a někdy slyšel…

Oldřich Pružina

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…