ParlamentníListy.cz
» Aréna » Názory a petice » Oldřich Rambousek: Neustále se vychvalují, nazývají se osvoboditeli, a přitom jsou to váleční zločinci, kvůli kterým byly povražděny miliony Evropanů
V učebnicích dějepisu nikde nenaleznete ani zmínku o tom, že USA vydělaly na 2. světové válce nejvíce,že čistě účelově podporovaly jak nacistické Německo, tak Sovětský svaz. Nikde žádná zmínka o tom, že USA je světový zloděj číslo jedna, že USA mají obrovský podíl na genocidě Evropského obyvatelstva. Nelze kvalitně dohledat způsob financování Marshallova plánu a jeho nastavení jakožto dvoustranné dohody. Otázkou zůstává, proč! Proč nesmí evropské národy znát pravdu?
Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.