ParlamentníListy.cz
» Aréna » Názory a petice » Oldřich Rambousek: Neustále se vychvalují, nazývají se osvoboditeli, a přitom jsou to váleční zločinci, kvůli kterým byly povražděny miliony Evropanů
V učebnicích dějepisu nikde nenaleznete ani zmínku o tom, že USA vydělaly na 2. světové válce nejvíce,že čistě účelově podporovaly jak nacistické Německo, tak Sovětský svaz. Nikde žádná zmínka o tom, že USA je světový zloděj číslo jedna, že USA mají obrovský podíl na genocidě Evropského obyvatelstva. Nelze kvalitně dohledat způsob financování Marshallova plánu a jeho nastavení jakožto dvoustranné dohody. Otázkou zůstává, proč! Proč nesmí evropské národy znát pravdu?
Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.