ParlamentníListy.cz
» Aréna » Názory a petice » Oldřich Rambousek: Neustále se vychvalují, nazývají se osvoboditeli, a přitom jsou to váleční zločinci, kvůli kterým byly povražděny miliony Evropanů
V učebnicích dějepisu nikde nenaleznete ani zmínku o tom, že USA vydělaly na 2. světové válce nejvíce,že čistě účelově podporovaly jak nacistické Německo, tak Sovětský svaz. Nikde žádná zmínka o tom, že USA je světový zloděj číslo jedna, že USA mají obrovský podíl na genocidě Evropského obyvatelstva. Nelze kvalitně dohledat způsob financování Marshallova plánu a jeho nastavení jakožto dvoustranné dohody. Otázkou zůstává, proč! Proč nesmí evropské národy znát pravdu?
To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.