ParlamentníListy.cz
» Aréna » Názory a petice » Oldřich Rambousek: Neustále se vychvalují, nazývají se osvoboditeli, a přitom jsou to váleční zločinci, kvůli kterým byly povražděny miliony Evropanů
V učebnicích dějepisu nikde nenaleznete ani zmínku o tom, že USA vydělaly na 2. světové válce nejvíce,že čistě účelově podporovaly jak nacistické Německo, tak Sovětský svaz. Nikde žádná zmínka o tom, že USA je světový zloděj číslo jedna, že USA mají obrovský podíl na genocidě Evropského obyvatelstva. Nelze kvalitně dohledat způsob financování Marshallova plánu a jeho nastavení jakožto dvoustranné dohody. Otázkou zůstává, proč! Proč nesmí evropské národy znát pravdu?
Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.