Oldřich Rambousek: Rusové, promiňte! My normální Češi nemůžeme za to, že jakoby ústy národa hovoří hňupové typu Jandy nebo Štětiny

31.12.2016 17:32

Výstupy shora jmenovaných Českých tý, tý, tý, tý jsou doslova trapné a bohužel hrubým způsobem poškozují Český národ a Českou republiku. Nejde jen o to, co řekli v minulosti, ale nyní jde o jejich doslova prasečí výlev k tragické události v Rusku, při které zahynulo 92 lidí, z čehož byla převážná část uměleckého souboru Alexandrovci.

Oldřich Rambousek: Rusové, promiňte! My normální Češi nemůžeme za to, že jakoby ústy národa hovoří hňupové typu Jandy nebo Štětiny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koncert Alexandrovců ve sportovní hale
reklama
Co jsi dokázal ty, nemilý Jando, krom svých uchyláren? Opravdu - jsi tím nejlepším propagátorem Evropských hodnot. Vskutku jsi hvězda jasná, ale kdybych tě potkal, tak bych tě musel nakopat do .... Jsi doslova ukázkovým příkladem úpadku morálky v České republice a EU. Už se neštítíte ničeho. Ani odporná Amerika se nezachovala tak hnusně jako ty se Štětinou. Štětina má jedinou výhodu v tom, že u něho se už jedná o diagnozu - měl by se jít léčit. Bohužel mentální retardace je neléčitelná.
 
Alexandrovci nebyli na žádné bojové misi, vy troubové. Je to armádní umělecký soubor, který je nositelem tradičních národních, kulturních a Slovanských hodnot. Tito lidé - ač mají uniformy, tak nikdy nebyli ve válce a se zbraněmi prakticky neumí zacházet. Je to stejné jako u Českých vojenských uměleckých souborů, jen s tím rozdílem, že ty České nejsou vůbec vidět a nic nedokázaly. Tito lidé umí hrát, zpívat, tančit, ale válka a bojové mise? Toto tvrzení je trapné. Toto může skutečně říci jen mentální omezenec, Štětináči a Jando! Kolik vám za tuto idiotskou a štvavou propagandu vaši chlebodárci platí? To vám není hanba? U Štětiny máme ještě jeden závažný ukazatel. On prezentuje i postoje TOP 09. Hrůza mít takovouto politickou stranu v republice, když to, co Štětináč vyřkl, schvaluje a nepotrestá ho za jeho excesy.
 
Pro shora uvedené se jménem svým, ale i jménem všech slušných lidí v České republice omlouvám všem pozůstalým oné tragické události, omlouvám se Vladimíru Vladimiroviči Putinovi a celému Ruskému národu za výroky některých Českých hňupů. Věřte prosím, že kdyby u nás fungovala přímá demokracie, tak bychom se snažili takováto individua z politiky odstranit. Bohužel v současnosti jsme v situaci, kdy takovéto zrůdy musíme ještě platit ze svých daní.
 
Ještě jednou: Rusové, promiňte.
 
ČEST PAMÁTCE ZAHYNUVŠÍCH ALEXANDROVCŮ.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lukáš Kovanda: Pohonné hmoty jsou kvůli koronaviru nejlevnější za skoro rok

21:00 Lukáš Kovanda: Pohonné hmoty jsou kvůli koronaviru nejlevnější za skoro rok

Komentář k vývoji cen pohonných hmot v ČR a k výhledu jejich dalšího vývoje, zejména ve světle šíříc…