Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Symbolický zlomek vydání francouzského časopisu Charlie Hebdo, prvého čísla od tragického útoku na pařížskou redakci, a to s kresbou Proroka třímajícího cedulku s okřídlenou větou „Je suis Charlie“, se v pátek ocitl ve vybraných trafikách i u nás.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?
Pařížské schůzce tzv. koalice ochotných dominovalo téma bezpečnostních záruk pro Ukrajinu. Chápou se…