Pavel Opl: Turek masakruje Kurdy...

16.10.2019 14:57 | Zprávy

...a političtí ubožáci z celého světa tomu jen přihlížejí

Pavel Opl: Turek masakruje Kurdy...
Foto: Archiv autora.
Popisek: Pavel Opl.

Ty Kurdy, kteří jako jediní dokázali efektivně bojovat proti ISIS. To, že se přitom "Turek" pohybuje protiprávně na území cizího státu je jen "třešničkou na dortu".

"Turek" vyhrožuje, že jestli se na něj kdokoliv z Evropy jen trochu škaredě podívá, pustí do Evropy 3.6 milionu migrantů, za které zatím pobírá tučné výpalné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Maršálková: Přehlídka penisů a vulv opět na scéně!

15:49 Alena Maršálková: Přehlídka penisů a vulv opět na scéně!

Podle nabídky Západočeském divadle v Chebu, je po červnové premiéře připraveno další představení na …