Petice: Nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na ředitele ZŠ fr. Plamínkové v Praze 7

23.01.2020 10:49

My, občané České republiky, zejména rodiče žáků ZŠ Fr. Plamínkové, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s rozhodnutím zřizovatele školy o neprodloužení funkčního období stávající paní ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové, nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na post nového ředitele a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky.

Petice: Nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na ředitele ZŠ fr. Plamínkové v Praze 7
Foto: Facebook
Popisek: ZŠ Fr. Plamínkové na Praze 7

My, občané České republiky, zejména rodiče žáků ZŠ Fr. Plamínkové, Fr. Křížka 2, 170 00 Praha 7, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s rozhodnutím zřizovatele školy o neprodloužení funkčního období stávající paní ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové od 1. 5. 2020, nesouhlasíme s vyhlášením konkursu na post nového ředitele ZŠ Fr. Plamínkové, Fr. Křížka 2, 170 00 Praha 7 a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové od 1. 5. 2020.

Důvody nesouhlasu:

 1. ZŠ Fr. Plamínkové, Fr. Křížka 2, 170 00 Praha 7 je perfektně fungující kvalitní škola, kde jsou spokojeni její žáci, rodiče i zaměstnanci.
   
 2. Po dobu funkčního období současné paní ředitelky nedošlo k žádným závažným pochybením, naopak ZŠ Fr. Plamínkové byla velmi pozitivně hodnocena ČSI.
   
 3. Současná paní ředitelka má naprostou podporu svých zaměstnanců a rodičů žáků školy.
   
 4. Rada MČ Praha 7 vyhlásila konkurz na ředitelku školy i přes výsledek hlasování školské rady, která pro konkurz nehlasovala.
   
 5. Zřizovatel školy svým rozhodnutím riskuje destabilizaci perfektně fungujícího školského zařízení. Máme vážné obavy o další osud školy, o případný odliv vysoce kvalifikovaného pedagogického sboru a s tím související možnou ztrátu mimořádně vysokého renomé školy.
   
 6. Zřizovatel tímto zbytečným krokem plýtvá finančními prostředky daňových poplatníků, které by měly být využity efektivněji.
   
 7. Vyhlášení konkurzu jako rodiče žáku ZŠ Fr. Plamínkové, považujeme za neopodstatněné a vyjadřujeme tímto plnou podporu naší současné paní ředitelce Mgr. Jarmile Macečkové.

Prostřednictvím této petice usilujeme o zrušení vyhlášení konkursu na post nového ředitele ZŠ Fr. Plamínkové a žádáme o prodloužení dalšího funkčního období stávající ředitelky ZŠ Fr. Plamínkové Mgr. Jarmily Macečkové od 1. 5. 2020. Věříme, že tyto požadavky budou důsledně projednávány a brány v potaz.

PŘEDEM DĚKUJEME!

Petici můžete podepsat ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Milan Knížák: Starý známý zápach

21:21 Milan Knížák: Starý známý zápach

Naše dobrá známá jela v tramvaji číslo 12, kde bylo hejno předškolních dětí. Oknem spatřily ukrajin…