Petice za úpravu výzvy č. 073 OPZ Dětské skupiny

14.07.2017 19:52 | Zprávy
autor: PV

Hlavním důvodem podání petičního návrhu je upozornit na efektivní vynakládání dotačních prostředků ve spojitosti s dlouhodobou udržitelností již podpořených projektů výzvy č. 035 OPZ.

Petice za úpravu výzvy č. 073 OPZ Dětské skupiny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Děti - ilustrační foto

Vážení,

prostřednictvím této petice se na vás obracíme s žádostí o vyslyšení našeho podnětu a jeho zapracování do pravidel výzvy č. 073 OPZ. Úprava se týká pravidel pro podávání žádostí připravované výzvy č. 073 na dětské skupiny tak, aby pro stávající provozovatele předškolních zařízení, kteří provozují svoji činnost dle výzvy č. 035, byla přednostně zachována kontinuita provozu. V případě, že výzva bude vyhlášena pouze za stávajících podmínek, konkrétně dle dodržení formální správnosti a času podání, dojde pravděpodobně k zániku významného množství aktuálně fungujících dětských skupin. Velké množství dětských skupin založených dle výzvy č. 035 nestihne podat žádost dostatečně rychle a to i v případě 100% připravenosti, protože jeden subjekt/provozovatel stojí často za fungováním více než jedné dětské skupiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: V úplně jiném světě

12:17 Petr Hampl: V úplně jiném světě

Denní glosy Petra Hampla.