Petr Hampl: Majitel Student Agency podporuje genocidu českých obyvatel

18.06.2016 19:15 | Zprávy
autor: PV

Do odvolání přestávám využívat služeb Student Agency a všech ostatních Jančurových podniků. Nejde mi o osobu majitele - to, že ten chlap obhajuje rozkrádání a podporuje genocidu českých obyvatel, to je hnusné, ale nemá to nic společného s byznysem.

Petr Hampl: Majitel Student Agency podporuje genocidu českých obyvatel
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

Když ale ty autobusy využívá k prosazování kroků, které fakticky znamenají likvidaci občanských svobod a právního státu, to už je za hranou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ptal se vás někdo na názor jako ministra obrany?

Myslím na zapojení do PURL. A jestli jste byl proti a přesto v ní jsme, tak k čemu jako ministr jste, když váš hlas nemá žádnou váhu jako třeba při jmenování nového náčelníka armády?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petice za zavedení menstruačního volna v České republice

12:16 Petice za zavedení menstruačního volna v České republice

My, níže podepsaní občané České republiky, se prostřednictvím této petice podle zákona č. 85/1990 Sb…