Petr Hampl: Nenávist z Garamondu

20.09.2021 18:44 | Komentář

Pražské nakladatelství Garamond odmítlo spolupracovat s Jitkou Moody a zvolilo k tomu nejurážlivější způsob, jaký dokázalo vymyslet. Je to malé soukromé nakladatelství, mají na to právo. Ale ostatní mají zase právo si o nich myslet svoje, a mají také právo říkat to nahlas.

Petr Hampl: Nenávist z Garamondu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Petr Hampl

Paní nakladatelka obviňuje Jitku Moody ze šíření lží a nenávisti. Nevím o žádném případu, kdy by Jitka Moody šířila něco nepravdivého (a paní nakladatelka asi taky ne, jinak by to uvedla konkrétněji). Tou nenávistí se zřejmě myslí, že Jitka Moody často upozorňuje na postupující islamizaci. Nedotýká se tedy všech muslimů, ale těch, kdo se snaží nahrazovat evropskou civilizaci islámem. Člověk už musí islámské zásady hodně milovat, aby to mohl označit za nenávist.

Zajímavé přitom je, že nakladatelství Garamond vystupuje jako okázale židovské nakladatelství. Přesto podporuje džihád. V době, kdy z většiny západoevropských zemí musí Židé prchat kvůli násilí islámských komunit, kterým se už podařilo některé oblasti „vyčistit“ stejně důkladně jako před nimi nacistům. Obyčejní Židé jsou pronásledováni, občas zabíjeni a musí utíkat. Oficiální Židé to podporují. Člověk zvenku by si skoro řekl, že situace je zralá na revoluci uvnitř židovské komunity. Ale to si musí vyřešit oni sami.

(zdroj: petrhampl.com)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Institut svobody a demokracie: Samostatnost chce odvahu. Máme ji?

21:00 Institut svobody a demokracie: Samostatnost chce odvahu. Máme ji?

Čtvrtek 28. října je Den vzniku samostatného československého státu. Není tedy ani pouhým dnem volna…