Teroristé financovaní a jinak podporovaní Evropskou unií a USA zaútočili na Izrael. Na rozdíl od povídaček o Vrběticích je to jednoznačně a spolehlivě doložené. Evropská komise i americká vláda se k tomu vlásí. Nemusíme “si vybrat a věřit Koudelkovi”. Píšu to nerad, ale kdyby izraelská odveta zasáhla i sponzory teroristů, bylo by morálně oprávněné.
Jenže ono taky platí, že kdokoliv cokoliv rozpoutá, vymkne se mu to z rukou. Zbraně dnes dodávané palestinským teroristům mohou být zítra použity jejich bratry v Evropě. Pokud dostanou chuť, nikdo jim v tom nedokáže zabránit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


