Petr Hampl: Roboti a dětské porno

11.04.2022 14:37 | Glosa
autor: PV

Denní glosa Petra Hampla

Petr Hampl: Roboti a dětské porno
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Petr Hampl

Je tu zajímavý nápad, jak zlikvidovat celé odvětví dětské pornografie. To řešení má spočívat v tom, že nějaký státní orgán začne vytvářet počítačové dětské porno, zaplaví s ním internet, tím srazí ceny na nulu a zcela zlikviduje výrobce dětského porna – ty gaunery, co dneska unášejí děti nebo je kupují od rodičů z hodně chudých vrstev, sociálních menšin apod.

Na první pohled skvělé. Jenže při bližším ohledání se objeví pár námitek. Třeba to, že zůstanou speciální části trhu, kde zákazníci budou ochotni platit za to, že na videu mají skutečné dítě. Bez práce kriminální policie se neobejdeme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

K uprchlíkům

Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Za hloupost a za slitovnost do vězení

17:45 Zdeněk Jemelík: Za hloupost a za slitovnost do vězení

Byl jsem mnoho let blízkým spolupracovníkem disidenta Johna Boka, předsedy spolku Šalamoun, který se…