Radim Valenčík: Europapaláši podpořili terorismus

01.08.2014 16:20

Představitelé EU se dohodli na tom, že podstatným způsobem rozšíří sankce proti Rusku, aniž by byly důsledně vyšetřeny příčiny tragédie malajsijského civilního leta. Tím učinili krok, který lze nazvat z hlediska EU sebevražedným.

Radim Valenčík: Europapaláši podpořili terorismus
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka EU
reklama

Nikoli jen v tom smyslu, že naprosto zbytečně oslabili ekonomickou pozici EU vůči USA, což i do budoucna znamená, že USA budou moci i nadále a ještě intenzivněji exportovat svoje fatální problémy do EU.

Nikoli jen v tom smyslu že udělali z desítek tisíc lidí přímo a ze stovek tisíc nepřímo nezaměstnané ("naši" europapaláši samozřejmě ekonomické dopady sankcí na své kůži nepocítí).

Především v tom smyslu, že v podmínkách, kdy dochází k souznění médií a europapalášů přijímacích "praecox" závěry a nyní i sankce, tím přímo vybízejí k pokračování v terorismu. Ať už nyní kdokoli udělá cokoli, třeba ještě mnohem brutálnějšího než zabití tří stovek lidí, umožní mediální manipulace spolu s hluchotou a účelovým jednáním "našich" europapalášů obvinit z toho Putina.

Budu velmi rád, když tato výzva europapalášů potenciálním teroristům zůstane neoslyšena. Každopádně by si všichni soudní lidé měli uvědomit, jakým zbytečným rizikům nás svým hloupým a zlým rozhodnutím europapaláši vystavili. A cokoli se stane, padá na jejich hlavu. Překrývat jednu lumpárnu ještě větší lumpárnou nelze donekonečna. Jde jen o to, ke kolika tragédiím ještě dojde než praskne velká ukrajinská lež.

Publikováno se souhlasem vydavatele.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vasevec.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Valenta: Kolik lidí zemřelo a zemře kvůli proticovidovým opatřením?OPATŘENÍM?

15:49 Ivo Valenta: Kolik lidí zemřelo a zemře kvůli proticovidovým opatřením?OPATŘENÍM?

Podobné statistiky se bohužel nevedou. Nemám teď na mysli pouze seniory, kteří zemřeli například ste…