Radomil Bábek: APM podporuje Stranu soukromníků České republiky

03.10.2017 16:56

Asociace podnikatelů a manažerů vyjadřuje „Občanské demokratické straně s podporou Soukromníků" svou plnou podporu v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které proběhnou ve dnech 20. – 21. 10. 2017.

Radomil Bábek: APM podporuje Stranu soukromníků České republiky
Foto: Archiv RB
Popisek: Radomil Bábek, šéf Asociace podnikatelů a manažerů
reklama

Vážení členové a příznivci Asociace podnikatelů a manažerů,

mezi tradiční hodnoty, které si soudobá společnost musí chránit, patří bezesporu svoboda, soukromí a demokracie. Především ochrana lidské svobody by měla stát v žebříčků zájmů všech z nás na příčkách nejvyšších, s čímž samozřejmě úzce souvisí rozsah pravomocí státu, které především v současné době nabírají nebývalých rozměrů. Z tohoto důvodů se Asociace podnikatelů a manažerů důvodně domnívá, že je třeba bojovat za vytvoření malého a efektivně řízeného státu s malým množstvím regulací a zákazů. Jedním z dlouhodobých cílů naší asociace je tlak na stát s cílem vytvoření politiky, která bude malé a střední podnikání podporovat, nikoliv jej omezovat a ztěžovat, jak se doposud děje. Přejeme si například snížení daňové a odvodové zátěže podnikatelů a zaměstnanců.

Tyto naše myšlenky se plně ztotožňují s myšlenkami a ideami Občanské demokratické strany a Strany soukromníků České republiky (dále jen „Soukromníci"), které se pro účely nadcházejících voleb dohodly na spolupráci. Proto si Asociace podnikatelů a manažerů dovoluje vyjádřit „Občanské demokratické straně s podporou Soukromníků" svou plnou podporu v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které proběhnou ve dnech 20. – 21. 10. 2017.

Za Asociaci podnikatelů a manažerů

Radomil Bábek, předseda

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Radim Valenčík: „Česká“ manipulace slovenskými volbami

14:57 Radim Valenčík: „Česká“ manipulace slovenskými volbami

V těchto dnech jsme byli přímými účastníky masivního a bezprecedentního vměšování jednoho státu do …