Rudolf Mládek: Koho volit v Praze?

08.05.2018 13:59 | Zprávy
autor: PV

„Koalice nefunguje, pražský tým nedrží pohromadě, radní se mezi sebou hádají,“ hlásí média. Jenomže to už několik let Pražané vědí. A také vidí, co to přineslo: Stagnaci, neřešenou korupci, nezájem o lidi, nezájem o město. Za všechny viníky to tzv. schytala primátorka Krnáčová, které čtenáři iDnesu dali známku 4 jako vysvědčení její práce, ačkoliv v radě seděli mnohem horší zastupitelé, než právě politicky odstřelená Krnáčová.

Rudolf Mládek: Koho volit v Praze?
Foto: Archiv Rudolfa Mládka
Popisek: Rudolf Mládek

Volič by měl zpozornět

Poučení pro blížící se komunální volby je zřejmé. Uzavírání koalic, kde si politici vzájemně nevěří, kde se programové prohlášení druhý den změní v kus zbytečného papíru a kde osobní zájmy a stranické pikle jsou přednější, než práce pro Prahu ,by mělo být pro voliče varováním. Z dosavadní nabídky kandidujících stran a hnutí lze očekávat, že v Praze uspějí především ANO, Piráti, TOP, ODS a zřejmě i ČSSD, KSČ a SPD. Budou alespoň někteří lídři schopni uzavřít rozumnou koaliční dohodu?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Joukl: Množstevní slevy pro vrahy?

12:26 Zdeněk Joukl: Množstevní slevy pro vrahy?

Čtrnáctého prosince jsem se ve zprávách dozvěděl, že nedávno jmenovaný předseda vlády Babiš nebude z…