Růžena Chrasteková: Nevážené a závislé soudy v Praze, na čí pokyn a zadání vynášíte rozsudky?

04.08.2020 22:31

Spravedlnost zase hořce zaplakala při vynesení rozsudku již druhého, odvolacího soudu v kauze "podřezání prezidenta", která otřásla a otřásá dál veřejností, a nejenom voliči a příznivci řádně, svobodně a demokraticky zvoleného, poprvé přímo, prezidenta republiky. Právo dostává pořádnou nakládačku a víra ve spravedlivou justici u nás prudce klesá.

Růžena Chrasteková: Nevážené a závislé soudy v Praze, na čí pokyn a zadání vynášíte rozsudky?
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Už nějakou dobu, jak je zjevné, mnohým našim soudcům při vynášení verdiktu o vině a nevině, nejde o čin somotný, ale kdo je jeho vykonavatelem a kdo je tím činem poškozený.

Ušpiněná, umolousaná politika, kterou takovou udělali, doslova zaprasili, především novináři z řad presstitutů, ale také samotní někteří politici, hlavně ti opoziční, ti co prohráli v důležitých volbách, těch parlamentních a prezidentských, a nikdy se s tím nesmířili, nese své shnilé, jedovaté už ovoce, plody nenávisti a zloby.

Pokud se do této směsice záštiplné atmosféry přidá ještě pološílené proimigrační, genderové a menšiny naprosto nespravedlivě protežující řádění různých aktivistů, politických neziskovkářů a spolkařů miliónových nenávistí, vzniká u nás plíživě, ale jistě, tak otřesná totalita a strach i těch soudců, že řadový občan zase nestačí zkoprněle zírat a nevěřícně kroutit hlavou. To jsme to dopracovali po více jak třiceti letech demokracie a svobody! Až tam, že po té demokracii a svobodě se šlape, otírají si o ně různí nespokojenci s výsledky voleb a aktivisté své zahnojené boty.

Co na tom, že těchto škodičů a zlořádů je poměrně málo, že jsou to marginální skupinky, dlející především v Praze, že křičí, řvou, až ječí silně nahlas, protože mají v rukou veřejnoprávní média, skrzevá která šíří tu svoji jeduplnou nenávist, naprosto předsudečnou, podle současného šéfa vnitra Hamáčka.

Voleb se bojí tihle darebáci jak ten čert kříže, dokonce některé dílčí volby se snaží anulovat, rozhodně zpochybnit až tak, že žalují v Bruseli na jejich výsledek, viz volba nových radních do Rady ČT.

Davy nespokojenců, za podpory presstitutů a poražených ve volbách politiků, opozice, se klidně sejdou na náměstích v Praze, aby protestovali proti řádnému jmenování ministryně spravedlnosti, ještě před tím samotným jmenováním, ukázkově a příkladně předsudečně, ze strachu, že nebude rozhodovat tak, jak oni si přejí. Prý za nezávislou justici! No to by se jeden, kdyby to nebylo tak krutě vážné, umlátil smíchy ...

Žel a ke škodě spravedlnosti jako takové, je paní ministryně vyslechla, zalekla se zřejmě té ulice a toleruje v té justici podvodné jednání soudců, stupidně šílené rozsudky zjevně vystrašených také soudců, ale i státních zástupců. Kdy za spálení nějaké vlajky menšiny předesílají tvrdé, nepodmíněné tresty, zrovna tak za protiimigrační názory, veřejně prezentované (už se stalo), protože tam všude vidí tu údajnou předsudečnou nenávist (ZDE).

Avšak jasné, veřejně ve sdělovacích prostředcích a na sociálních sítích šířené vyhrožování, podněcování, výzvy k usmrcení, podřezání prezidenta republiky, rovněž tak jiné jasné a vážné vyhrožování oběšením jiných politiků, dokonce zahraničních, je, dle výroků našich soudců v Praze, jenom takové neškodné uličnictví, které ani nestojí za nějaké stíhání, natož pak nějaký trest. Vždyť je to proti prezidentovi a jiným politikům, lidem, které si ti nespokojenci v Praze nepřejí v politice, tak co jako, že ...

Soudci, kteří osvobodili, naprosto očistili Martina Langa (ZDE) z obvinění za nebezpečné vyhrožování smrtí prezidentovi republiky, budí ve veřejnosti dojem, že studovali práva na pověstné vysoké škole v Plzni přes prázdniny. Jedny. Protože jim nic neříká platný Trestní zákon, § 353 Nebezpečné vyhrožování (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti. Ani další zákonná ustanovení (§ 356 TZ Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.) On totiž ten Lang veřejně vyzval, aby byli i ti poslanci, hlasující pro zdanění církevních restitucí zabiti, pověšeni atd.

akže skupina osob, páni soudci a paní soudkyně, tahle ustanovení zákona, tyhle paragrafy si opravdu, ale opravdu najde v platném Trestním zákoně každý laik, i vyučený zámečník třeba.

Takže suma sumárum, naši soudci a soudkyně, především v Praze, tvrdě odsuzují, předsudečně až, každé vymezení se proti menšinám a imigrantům, ale nebezpečné vyhrožování a podněcování k nenávisti vůči prezidentu republiky, to jim ani trošku nevadí, to je zřejmě jen to uličniství, dokonce ani přestupek ne.

Paní ministryně spravedlnosti, toto vám nevadí? Až tak se bojíte těch uřvanců na ulici? To opravdu čekáte, až začnou Langové a Novotní své výhrůžky realizovat? To už ale bude pozdě, to tady už budeme mít krvavý Majdan a chilský režim Pinocheta.

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

Ekonomika

Pořád od vás slyšíme to stejné, že je třeba šetřit. To ale nidko nerozporuje, jen se ptám, kdy poroste naše životní úroveň? Ta totiž stále klesá. Co děláte proto, abychom dorovnali ostaní vyspělé státy? Přeci i životní úroveň je něco, co je třeba řešit. A když už jste u těch úspor, kdy stát bude še...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nadčlověk“ Kroupa pod drobnohledem Franty a Žantovského

10:35 „Nadčlověk“ Kroupa pod drobnohledem Franty a Žantovského

Už pátý díl cyklu o lecčems a mnohém, který měl premiéru na YouTube kanálu Vladimíra Franty a obsaho…