Slávek Popelka: Naše objektivní zpravodajství

23.03.2020 14:47

1. zpráva našeho objektivního zpravodajství: Haló, haló, co se stalo, prase kozu potrkalo! 2. zpráva: Na koronavirus včera zemřelo několik tisíc lidí!

Slávek Popelka: Naše objektivní zpravodajství
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slávek Popelka
reklama

Občané, to všechno je komedie či  kouřová clona zinscenovaná "elitami". Účelem je vyvolat strach, paniku a vytvořit věrohodný důvod pro pád či  znehodnocení měn a zničení národních ekonomik.

Dle WHO zemřelo na klasickou chřipku, od prosince 2019, tedy od začátku epidemie nového koronaviru v Číně, na celém světě 135 000 lidí a na Covid 19 cca 10 000. Rozdíl, že? Jedněm mrtvým se dělá obrovská reklama a druhým nikoliv. Jako kdyby nezáleželo na tom, že zemřel člověk, ale pouze na jakou nemoc. Loni zemřelo 1,5 milionu lidí na tuberkulózu a přes 1 milión na AIDS. Jenže to bychom měli pandemii každý rok, protože na chřipku například loni zemřelo 650 000 lidí na světě!!! A tak musely GE přijít s něčím ZCELA novým, chytře zmutovaným, aby to zabíjelo (ale ne zas tak moc jako třeba MERS), rychle se to množilo, ale nebylo to horší než ta chřipka.

Občas se objeví někdo, kdo nemá strach říci svůj názor a má možnost vstoupit do médií a tam říci co je zjevné. Např. paní primářka Adámková z Prahy: „Mrzí mě prezentace těch zpráv, ty palcové titulky, které jsou alarmující,“ a dodává, že právě stres, který čtení takovýchto zpráv vyvolává, negativně ovlivňuje fungování imunitního systému člověka. Přestože je zvykem u infekčních onemocnění udávat nemocnost na 100 000 obyvatel či procento nemocnosti populace, u koronaviru se bez vztahu k celku mediálně řeší případ od případu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richard Seemann: Merkelová vyhlásila drastická protivirová opatření

20:54 Richard Seemann: Merkelová vyhlásila drastická protivirová opatření

Vzhledem k nezadržitelně rostoucímu počtu virových onemocnění se německá spolková kancléřka Angela M…