Stanislav Kliment: Sedmdesát tisíc mladých patriotů v ulicích Varšavy

13.11.2015 14:52 | Zprávy

Asi sedmdesát tisíc převážně mladých lidí prošlo včera Varšavou při příležitosti Dne nezávislosti, kterým si Poláci připomínají obnovení Polska v roce 1918 po 123 letech rozdělení země mezi Prusko, Rakousko-Uhersko a Rusko. Mottem pochodu bylo heslo „Polsko Polákům, Poláci Polsku“.

Stanislav Kliment: Sedmdesát tisíc mladých patriotů v ulicích Varšavy
Foto: Archiv
Popisek: Polsko

V pochodu vedle patriotistických organizací byli v menší míře zastoupeny i organizace, které jsou považovány za pravicové. Kromě mládeže bylo vidět i rodiny s kočárky a dětmi nebo osoby v pokročilém věku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

A co přesně jste proto, co tvrdíte, udělali, když jste byli ve vládě?

,,Hnutí ANO dlouhodobě prosazuje energetickou soběstačnost, stabilní sítě a realistický přechod k udržitelnosti." PS: Myslíte, že za blackout může tato vláda? A kdybyste byli ve vládě, vypláceli byste za něj odškodnění?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Pět ekonomických omylů

12:17 Petr Hampl: Pět ekonomických omylů

Glosa Petra Hampla.