Svatopluk Otava: Někteří sebevrazi ani netuší, že jsou sebevrahy

07.05.2018 18:15

Existuje dokonce i „elitní“ klub 47 zemí, které mají svou vlastní euthanastickou organizaci, jejímž cílem je tyto země fyzicky zlikvidovat. Většina účastníků však o tomto cíli nemá, jak se zdá, nejmenšího tušení.

Svatopluk Otava: Někteří sebevrazi ani netuší, že jsou sebevrahy
Foto: archiv Svatopluka Otavy
Popisek: Svatopluk Otava
reklama

Nejúčinnější zbraní je vlastně – paragraf

Ta organizace se jmenuje Rada Evropy, je to předchůdce a nyní účinná pojistka neokolonialistického pojetí Evropské Unie. Jak jinak, alfou a omegou počínání Rady je agenda obírající se lidskými právy. Radu založil po II. sv válce Winston Churchill s bohulibým úmyslem, aby se do budoucna vlastníci civilizace a „našeho způsobu života“ nevraždili mezi sebou při zápase o kořist (což je zbytek světa nikoli anglosaského či románského původu), ale dělili se nekrvavě a „civilizovaně“.

Organizace prakticky má i legislativní váhu, neboť do její struktury patří též Evropský soud pro lidská práva sídlící ve Šrasburku. Lidskoprávní bič na národy, koncentrovaná „pravdoláska“ je tedy v rukou zakladatelů velmi pevně a nic netušící východoevropské národy, co přistoupily do dekadentního spolku hlavně v devadesátých letech vůbec netušily, že svou národní identitu právě uložily na lůžko v rozpadající se evropské eldéence.

Feminismus je docela slušný kšeft.

Poslední jedovatou infúzí, která má urychlit skon necivilizovatelných, odmítající jásavou budoucnost anglicky štěbetajícího hnědého nadnároda vyznávajícího půlměsíc, je tzv. Istanbulská úmluva. Její ratifikací se momentálně zabývá povícero evropských parlamentů, toho Českého včetně.

Oficiálně tento dokument bojuje proti násilí na ženách, členské země (aspoň ty s nejpitomější politickou reprezentací) se zavazují ratifikací vtělit jej do vlastní legislativy a další zlatý důl neziskovek, které budou na naplňování liter další lidsko-právní agendy dohlížet, je na světě. A Sorosovy investice, kterými zatím udržuje v provozu třeba naše militantní feministky a přiboudlé vizionářky v Českém svazu žen, se díky státním dotacím pokutálejí nazpět k investorovi.

Blázni všech zemí, už jste se spojili?

V textu Istanbulské úmluvy se například praví, že jeho účelem je „…vymýtit předsudky, zvyky a tradice a další praktiky…“, a také „…stereotypy pojímání rolí mužů a žen…“ v dnešní moderní společnosti. Tato formulace umožňuje natolik široký výklad „předsudků, zvyků…“ atd., že se pod ni schová úplně vše.

Jsou Vánoce, Velikonoce či Dušičky spíše předsudkem, zvykem nebo tradicí? To je jedno!... Zrušit!, zrušit a zapomenout a to co pod nejpřísnější sankcí! Co třeba pomlázka čili šmigrust? Krom předsudečného a tradičního teroristického zacházení s ubohými ženami, jde i o nepřijatelný stereotyp? No, ovšem! Zakázat, trestat, legislativně upravit tak, že případní vyznavači předpotopního zvyku se mohou v tento den svobodně účastnit úřadem nařízených veřejněprospěšných prací.

A co láska, rodina, sex? Inovovat! Lásku napříště svobodně projevovat po celý rok v unifikovaném, permanentně pojímaném svátku nazvaném třeba Havlárie, rodiny zcela zrušit, mnohem pokročilejší je krást děti podřadným rasám a výchovně je vyšlechťovat, jak se daří např. soudruhům v Norsku už dnes. A sex? Přece – vydělávat peníze je tak vzrušující, tak sexy…?! Cituplní rodiče-dozorci se budou pak rekrutovat z dosud sice 4%, ale stále narůstající LGBT komunity, homosexualitu povýšít na státní ideologii a nešťastné děti bez vrozených sklonů k výjimečnosti vyučit aspoň k homosexualismu… A dál, dál.. tolik je ještě skvělých myšlenek a jásavých vizí při zdokonalování červa jménem člověk…!

Kdo potlačí pud sebezáchovy, prostě zanikne. Tak to prostě je

Istanbulská úmluva? Skvělý projekt, pochechtává se sultán Erdogan. Proto taky vznikla v osvíceném Turecku! Ne, že by snad šéf jedné ze zakládajících zemí Rady Evropy na okamžik přemýšlel nad tím, aby jediné písmenko z choromyslného textu dovolil aplikovat v legislativě mocné Osmanské říše. Vůbec ne. Ale jedna věc je jistá.. Tihle růžoví panteři se bránit nebudou. Jen je ještě trochu přiotrávíme a pak jednoduše i s jejich přeplněnými špajzy posbíráme…

Vypadá to, že Český parlament to ratifikuje. Ale moc se o tom psá tasi nebude, jak správně tuší jeden z mála analytiků, Petr Žantovský.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Krystlík: Jak to bylo s reparacemi

13:56 Tomáš Krystlík: Jak to bylo s reparacemi

Když se v poslední době začalo opět připomínat, že Německo zcela neuhradilo ČSR reparace za škody dr…