Svatopluk Otava: Rusko „zavinilo“ Islámský stát, volební výprask Clintonové, popularitu prezidenta Zemana a tak dále

31.12.2016 21:40

Aspoň dle party bruselských sovětčíků, živících se skvěle v České republice psaním oslavných tirád na islamizaci Evropy či nenávistných výpadů proti Rusku a Putinovi. Ruský prezident má podle nich totiž prsty ve všem, co jen malilinko zavání zdravým rozumem nebo čirým pudem sebezáchovy. A to se dnes nehodí….

Svatopluk Otava: Rusko „zavinilo“ Islámský stát, volební výprask Clintonové, popularitu prezidenta Zemana a tak dále
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jefim Fištejn

Může se stát Žid fašistou? Může….

Stačí ve správný čas vystudovat žurnalistiku na Lomonosově univerzitě a nepropást stěhování Sovětského svazu do Bruselu. Typickým kingem mezi hloupounkými ale všehoschopnými  je asi přece jen pozoruhodný „filozofický“ zjev mezi „novináři“ – Jefim Fištejn. Ten i včera exceloval v pořadu stejně bruselským žoldem postiženého Václava Moravce, zvaném jenmoravecvíproč Focus.

Kyjevský rodák Fištejn nějak odmítal reagovat na skutečnosti, co občas proniknou i do českého tisku o tom, že vrahové IS z Anglie si libovali ve vraždění zajatců nejlépe v přímém přenosu z plážových jatek, nějak mu „unikala“ fakta, že teroristické činy v Západní Evropě páchají třetí a čtvrté generace „integrovaných“ muslimů nebo že sponzoři volebního štábu Clintonové ze Saúdské Arábie asi dostatečně nesponzorovali.

Moravcův Focus na téma – strach – Fištejnovi nesmírně ulahodil v širokém korytě, kterým mohl na bezbranné diváky blít v přímém přenosu bruselské lži o tom, že je přece nad slunce jasnější, že za všechno zlé může Rusko. Za IS, za vraždění kam se kdo podívá, za americko-atlantické frustrace. Fištejn je skutečně pozoruhodným fenoménem překonávajícím s lehkostí rasistické Hitlerovy názory i goeblesovské pojetí „pravdy“. Dokazuje, že za určitých okolností se i čistokrevný Žíd může stát ortodoxním fašistou. Paradox? Inu, těch přece je….

Čeští novináři? Jefim vedle jefima….

Ale z žurnalistického bahna evropské „novinařiny“ nevyčnívá snad Fištejnova pustá hlava sama o sobě. Má mnoho nadějných parteigenossen v naší stále ještě česky hlaholící vlasti. Na vraždě evropské civilizace lpí velmi redakce Britských listů v čele s udavačem Čulíkem, jenž neváhá dehonestovat třeba českého lékaře Rogozova pracujícího v Birminghamu pouze za to, že trvá na hygienické ústroji kolegyně muslimské víry při operaci. Prý – do nebe volající rasismus. Odvolat, odsoudit, popravit….? Takový lékař mezi „nás“ nepatří, vždyť by byl třeba schopen operovat i nějakého toho Rusa klidně….

Na ty Rusy se přece musí jinak. To ví další „expert“ BL, jenž se na „vítěznou“ válku s Putinem přímo těší a „odborně“ k ní tu i onde nabádá, pan Karel Dolejší. Zrovna nedávno vlídně vytýkal logistické nedostatky Polské armádě. Ta má totiž trestuhodně málo pontonových mostů, což jí prý bude v budoucnosti při „obraně“ vadit. Nebude totiž moci dostatečně rychle mašírovat na východ a severovýchod po boku bundeswehrmachtu a dalších stoupenců „hodnot“…..

A zkuste si vyslovit třeba Rusko, Putin, rozum, vlast před diagnostikovatelnými psychotiky z Reflexu, sběhlými faráři na ministerstvu kultury nebo z webu Svobodné Fórum. Vlast? Co to je?! Vždyť dle BL (pana Čulíka) je to jakési „jazykové ghetto“. Suverenita? – Balast! Zeman je buran a prezidentem je z toho důvodu, že jsme jej volili my, burani a proto v příštím pojetí demokracie budou mít naše hlasy nižší (zdali vůbec jakou….!) hodnotu, než hlasy „vzdělaných“ elit. Burani? – ti budou moci volit už jen v zaostalém Rusku. Dočasně, samozřejmě. Protože až tu válku na východě vyhrajeme….!

Tak  snad se dožijeme ve zdraví 20. ledna, kdy americká kavárna konečně vrátí klíče od budoucnosti planety Donaldu Trumpovi, který ji možná přece jen nebude chtít uzamknout do nicoty. Pražská kavárna, naši sovětčíci a „elity“ budou ještě smutnější, barvy zase budou barvy, pravda občas pravdou a Rusko Ruskem, podobně jako Česká republika snad po volbách zase o něco suverénnější.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…