Svaz bojovníků za svobodu: Odsuzujeme hanebná slova paní Pekarové, je to zrada!

21.3.2021 11:07 dop.

Reakce východočeské pobočky ČSBS (Český svaz bojovníků za svobodu) na hanebná slova představitelky TOP 09 paní Pekarové o 15. březnu 1939.

Svaz bojovníků za svobodu: Odsuzujeme hanebná slova paní Pekarové, je to zrada!
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Tak začal Protektorát (z dokumentu, 1994)

Východočeský Svaz bojovníků za svobodu důrazně odsuzuje vyjádření vrcholné představitelky TOP 09 paní Pekarové, která se v den výročí vojenské okupace Čech Německem nerozpakuje hovořit o Protektorátu jako o autonomním zřízení. Což je nehoráznost největšího kalibru a urážka 370 000 našich mrtvých občanů a jejich rodin. Takže jsme si tu okupaci způsobili, paní Pekarová, sami?

Anketa

Uškodí ODS odchod Pavla Novotného?

4%
18%
hlasovalo: 9913 lidí

Také jste se vyjádřila v tom duchu, že je pro nás dnes Rusko větší hrozba než okupace Německou nacistickou říší za Protektorátu. Což je podle nás další historická lež, rovnající se zradě na českém lidu.

Paní Pekarová, v Českém svazu bojovníků za svobodu stále žijí a jsou stále ještě aktivní pamětníci a také protinacističtí bojovníci, kteří za cenu ohrožení vlastního života a životů svých rodin šli do boje proti uchvatitelům. Všichni věděli, že pokud nacisté zvítězí a nebýt válečného obratu před Moskvou, tak čeká české občany buď vyhlazení, nebo poněmčení, v nejlepším případě by část Čechů putovala za Ural.

Čili, paní Pekarová, v našich dějinách naprosto vyjímečná a definitivní likvidace českého národa. To je dějepis pro základní školy. U vysokoškoláka je to hanebný záměr, a ne neznalost. Koneckonců, alespoň víme, koho na podzim nevolit, když TOPka hájí zájmy zaniklé Třetí říše.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Vaše rady nad zlato

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Campbell: Co hledá papež v Kazachstánu, Ukrajině a Rusku

16:31 Jan Campbell: Co hledá papež v Kazachstánu, Ukrajině a Rusku

Traduje se, že Gilbert Keith Chesterton (1874 - 1936) anglický spisovatel, autor románů a detektivek…