Tomáš Haas: Vánoční poselství hněvem poznamenané

26.12.2016 13:05 | Zprávy
autor: PV

Idiotům, kteří se na sociálních sítích a v mediích, které jim k tomu s radostí poskytují prostor, chlubí svou zásadovostí a nenávistí k sovětským okupantům, o které se domnívají že omlouvá jejich hyenismus a radost nad tragickým úmrtím desítek lidí, umělců světové proslulosti, kteří na té okupaci nenesou žádnou vinu:

Tomáš Haas: Vánoční poselství hněvem poznamenané
Foto: MK
Popisek: Tomáš Haas

Vy idioti, pouhých 23 let před tou sovětskou okupací, která měla necelých 140 obětí na životech Čechů a Slováků, skončila jiná okupace, které padlo za oběť více než 300000 lidských životů na území tehdejšího Československa a miliony na území celé Evropy.

Ta ruská skončila mírumilovně, dohodou o odchodu.

Ta první musela skončit porážkou okupanta, která stála miliony lidských životů v celé Evropě, zdaleka nejvíce pak životů vojáků v těch vámi tak nenáviděných uniformách, a daších milionů sovětských civilistů.

Dokonce i životů mimoevropských, amerických, kanadských, jihoafrických, indických, marockých, australských a dalších.

U nás bylo vyvražděno téměř celé jedno etnikum, v Evropě měl režim který nesl vinu za okupaci téměř celé Evropy na svědomí smrt šesti milionů příslušníků toho etnika, kteří nebyli obětí vojenských akcí, ale promyšleného průmyslového vraždění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Pelc: Do půlnoci u Ústavního soudu objednáš, ráno v Baxaboxu máš

12:16 Vladimír Pelc: Do půlnoci u Ústavního soudu objednáš, ráno v Baxaboxu máš

Slogan do titulku jsem si vypůjčil z internetové diskuse. Je dobře, že národ má smysl pro humor. Jen…