Václav Husák: Prší. To je hrůza, že?

21.05.2019 20:10 | Zprávy
autor: PV

Mám velmi rád přírodu, a tak s ní vnitřně soucítím. V posledních letech s ní často i „trpím“. Zejména suchem. Je mi také líto sadařů, vinařů, jahodářů, zahrádkářů – prostě všech, kteří jsou na ní přímo závislí – a ona jim, z jejich úhlu pohledu, něco „zlého“ provede.

Václav Husák: Prší. To je hrůza, že?
Foto: Hans Štembera
Popisek: A prší a prší...

V posledních dnech však jásám. Protože prší, většinou dokonce přímo ideálně. Prostě jarně! S nadšením sleduji hydrometeorologické mapy s plošným rozložením srážek a tiše se raduji, že se v posledních týdnech vyskytují dokonce i na superžíznivé jižní Moravě.

Poněkud jinak však současné počasí vidí někteří novináři. Zejména ti, kteří ještě nedávno přinášeli jednu hororovou zprávu za druhou: Suchopár, suchopár, suchopár!!!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Lipavský byl položen dotaz

Výhružky Zelenského

Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Válka s Íránem se poněkud zadrhla

12:26 Jiří Paroubek: Válka s Íránem se poněkud zadrhla

Vzpomínám si, jak jsem před 20 lety touto dobou jako český premiér při státní návštěvě Egypta jednal…