Václav Husák: Revoluční prsa jsou „Béčka“

13.01.2018 20:53 | Zprávy
autor: PV

Donedávna jsem netušil, že velikost ženských ňader je nepřímo úměrná revolučnímu zanícení jejich nositelek. Ale stále se opakující snímky dívek – „revolucionářek“ - usilujících o nejrůznější politické a sociální změny protesty podpořenými odhalením horních polovin jejich těl mi dávají za pravdu, že skutečně revolučními myšlenkami, až na naprosté výjimky, oplývají pouze ženy s ňadry do velikosti B.

Václav Husák: Revoluční prsa jsou „Béčka“
Foto: Radim Panenka
Popisek: Ochranka pacifikuje útočnici, která ve volební místnosti napadla prezidenta Zemana

Co vede tyto dívky a ženy do aktivních, často i značně rizikových politických protestů není dosud vyzkoumáno. Pravděpodobně za tím stojí jejich nevyčerpaná "ňaderná energie". A tak se s nimi nejčastěji můžeme setkat na dvou místech: Na nejrůznějších manifestacích a na klinikách plastické chirurgie.

Tento můj názor dnes potvrdila rychle se polotělně obnažící Ukrajinka, která se ve volební místnosti vrhla na současného českého prezidenta Miloše Zemana. Předpokládám, že o pokus o znásilnění nešlo, takže pravděpodobně bude obviněna pouze z výtržnictví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sudetoněmecký landsmanšaft

Co vím, tak ho podporujete. Vám nevadí, že usilují o prolomení Benešových dekretů? Jestli chtějí smíření, tak se ptám proč o to usilují? A zda je prolomení nebo vůbec jejich otevření něco, s čím byste souhlasil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: 120 volů a 500 hřiven stříbra imrvere a už zase?

16:30 Pavel Foltán: 120 volů a 500 hřiven stříbra imrvere a už zase?

Tohle se asi nebude moc líbit učitelům dějepisu typu Baxa z Plzně (alias „motýlkář“ – dle citace z v…