Václav Kovalčík: Bossing u Pirátů = ponižování vlastních lidí

19.11.2019 20:10

Hrají si na zastánce svobody a demokracie, dále na transparentní stranu, ale v jejich mezilidských vztazích převládá bossing, zlo a úplná totalita.

Václav Kovalčík: Bossing u Pirátů = ponižování vlastních lidí
Foto: Repro Facebook
Popisek: Česká pirátská strana

Vzájemně si nadávají, ponižují vlastní lidi - to je vizitka dnešních Pirátů v zastupitelské a parlamentní demokracii. Piráti jsou špatným vzorem pro mladé lidi, neboť hrubost, ostré lokty a falešná humanita nás jednou zničí, dovolím si si napsat - zlikvidují!

Jenže i přes hrubost a bossing mají přímo vysoké preference. Chtějí prý porazit Andreje Babiše, ale za jakou cenu? Že zde budeme mít drogové mafie, prostituci, bossing, již zmíněnou falešnou humanitu, nevyřešenou politiku bydlení, rozpadlé rodiny a servilní unijní politiku?

Česká pirátská strana není pro mě vůbec česká, ale kolaborující s prohnilou Evropskou unií a západem. Nelze však házet všechny do jednoho pytle - jsou zde samozřejmě oběti již zmíněného bossingu, které odcházejí. Piráti si hrají na zastánce svobody a demokracie, klidně se spojí s profláknutými politickými stranami ve schvalování zákonů proti lidem okleštěné, ohlodané a rozkradené České republiky!

Doufám, že mladí lidé dostanou rozum, a vyvedou svou volbou uvedenou totalitní bossingovou partaj definitivně ze Sněmovny, Senátu a zastupitelstev na skládku dějin nejen národních, ale i evropských.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Pravda vítězí

16:17 Jiří Weigl: Pravda vítězí

Tři roky od brexitového referenda v Británii u nás šířila mainstreamová média konspirační teorie, že…