Václav Kovalčík: Jsem pro narovnání morálních hodnot na vyspělou úroveň

08.07.2018 10:11 | Zprávy

Skutečným rodinám, podle tradiční definice rodina, bych schvaloval nízko-úrokové státní hypotéky, též bych posunul výše věk rodičů tak do 50 let ohledně dosažitelnosti a přístupnosti nízko-úrokové hypotéky. Taktéž bych pomáhal osamělým lidem, aby měli jisté bydlení.

Václav Kovalčík: Jsem pro narovnání morálních hodnot na vyspělou úroveň
Foto: vezmemese.cz
Popisek: Registrované partnerství - ilustrační foto

To co dělá vláda hnutí ANO, je tristní, když totéž přiznává nesmyslným registrovaným partnerstvím, které vymyslel pochybný a zadlužený západ (USA a Evropská unie), který zničil národní a protestantské církve z uvedeného měřítka podle členské základny a zájmu lidí o církve, což je takovým zvláštním smutným jevem.

I ostatní řádní občané jiného politického a morálního přesvědčení by s tímto registrovaným nesmyslem nesouhlasili, vždyť je to další vyhazování peněz za nesmysly. Někdy mi připadá, že přerozdělování peněz státního rozpočtu se podobá zániku západní římské říše v roce 476 n. l.!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Co činí Netanjahu v Gaze, je nepřijatelné

11:24 Ivo Strejček: Co činí Netanjahu v Gaze, je nepřijatelné

Denní glosa Ivo Strejčka